Kurumsal

Desi Yapı Tam 13 yıllık tecrübe ve birikim ile siz değerli müşterilerimize hızlı, ekonomik ve güvenli yapılar sunmaktadır.
1993 yılında Bezek Mimarlık proje çizimi ve inşaat ile sektöre adım atan Celal TOSUN, 2004 yılından itibaren faaliyet alanını Desi Yapı İnşaat sürdürmektedir.
Sizler için yıllardır yaşanabilir alanlar dekore ediyor, yaşam alanlarınıza renk, estetik ve zarafet katıyor, kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Desi Yapı, tarafından bugüne kadar inşa edilen yaşam alanları Karacabey'in her bölgesine değer katmaktadır.
Bir gün mutlaka yollarımızın kesişeceğine inanıyor ve o günü bekliyoruz.

    VİZYONUMUZ

  • Sürekli gelişen inşaat malzemelerini yaptığı işle bütünleştiren, uzman personel kadrosuyla proje aşamasından teslim aşamasına, çevrenin doğal yapısını bozmadan, estetik inşaat çalışmalarını bundan önce olduğu gibi bundan sonra da zamanında bitirme ve teslim etme ilkesinden taviz vermeden devam etmektir.

    MİSYONUMUZ

  • İnşaat sektörüne gönül vermiş eğitimli, uzman personel gücüyle işlerini zamanında kaliteli olarak bitirmeyi temel ilke olarak kabul eden şirketimiz; modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla rahatlık ve memnuniyet seviyesini yükseltmektedir.